_

پروتز باسن

اگر ساعت‌ها در باشگاه ورزش کرده‌اید به این امید که بتوانید باسن خوش فرم کارداشیان را داشته باشید و موفق نبوده‌اید. نگران نباشید، راه‌های سریع‌تر و راحت‌تری هم برای این منظور وجود دارد. به گفته انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، جراحی زیبایی و پروتز باسن، سریع ‌ترین راه بزرگ کردن باسن است.
بزرگ کردن باسن روشی است که ناحیه گلوتئال شما را تغییر شکل داده و تقویت می‌کند و مشخصات باسن را خوش فرم تر می‌کند. در ده سال گذشته، این روش به طور فزاینده‌ای در سراسر جهان رواج یافته است، باسن گرد و محکم اغلب به عنوان نمادی از زنانگی و احساسات دیده می‌شود.
متداول‌ترین روش‌ها برای بزرگ شدن و تغییر شکل باسن، کاشت و یا پروتز باسن است.

پروتز باسن ، راز جذابیت مدل‌های معروف دنیا

بزرگ شدن باسن یا افزایش گلوتئال برای بهبود خطوط، اندازه و یا شکل باسن استفاده می‌شود. این کار با استفاده از پروتز باسن، پیوند چربی یا گاهی اوقات ترکیبی از این دو انجام می‌شود. تغییر شکل باسن نوعی جراحی است که باعث افزایش شکل، اندازه و منحنی باسن می‌شود تا تناسب اندام شما را بهبود بخشد و منحنی‌هایی را که دوست دارید به شما بدهد.

لیپوساکشن

لیفت باسن از طریق پروتز باسن

با از بین بردن پوست اضافی و مقداری چربی، شل شدن باسن را برطرف می‌کند و بافت زیر را سفت و سفت می‌کند. این کار اندازه باسن شما را افزایش نمی‌دهد اما می‌تواند ظاهر سطح پوست را بهبود بخشد. می‌توان آن را به تنهایی یا به عنوان بخشی از لیفت کامل بدن انجام داد.لیفت باسن یکی از بهترین روش های پروتز باسن است و تاثیرات پروتز باسن در این روش غیرقابل انکار است.

پیوند چربی به باسن و لیفت باسن برزیلی

در پیوند چربی که به عنوان لیفت باسن برزیلی یا انتقال چربی اتولوگ نیز شناخته می‌شود، جراح شما چربی اضافی را از طریق لیپوساکشن از ناحیه‌ای که مورد نظر نیست (به عنوان مثال، شکم، باسن، ران، قسمت فوقانی کمر) برداشته و در باسن شما قرار می‌دهند. این روش که به آن لیفت باسن برزیلی گفته می‌شود، چربی را از ناحیه‌ای از بدن شما می‌گیرد و از آن برای تقویت و تغییر شکل باسن استفاده می‌کند. تزریق چربی با لوله‌های مکنده (کانول) برای برداشتن بافت چربی از نواحی بدن با بافت اضافی مانند شکم، باسن، کمر یا ران استفاده می‌شود.
سپس چربی برای انتقال چربی پردازش می‌شود. این چربی با استفاده از سرنگ‌های متصل به کانول دوباره تزریق می‌شود. معمولاً برای تزریق چربی به سه تا پنج برش کوچک نیاز است اما این محل‌های برش به راحتی توسط لباس پنهان می‌شود. چربی به صورت لایه‌ای در سطوح مختلف پیوند زده می‌شود و کانولا به جلو و عقب حرکت می‌کند تا اطمینان حاصل شود که یک رسوب صاف و خطی از بافت چربی برای تغییر شکل و افزایش ناحیه باسن باقی می‌ماند.
برش‌های لیپوساکشن با بخیه بسته می شود. درین ها وارد می‌شوند و بعد از جراحی لباس فشاری پوشیده می‌شود. انتظار نمی‌رود که تمام چربی منتقل شده در روش BBL زنده بماند. نتیجه نهایی ممکن است تا حدی کوچک‌تر از چیزی باشد که در ابتدا پیش بینی شده بود. بسته به نتایج اولیه بیمار، گاهی اوقات روش‌های BBL (دور دوم یا سوم) توصیه می‌شود.

روش BBL در حالی که به طور عمومی “لیفت باس” نامیده می‌شود، در مورد بهبود خطوط تنه بدن، بهبود خط دور کمر، کاهش رول پشت و ارائه یک شکل منحنی‌تر است. پوست در یک BBL معمولی برداشته نمی‌شود و اثر “لیفت” در درجه اول افزایش برآمدگی باسن است.

پروتز باسن ، راه حل اصلی برجسته کردن باسن

بهترین راه برای بزرگ کردن باسن، جراحی پروتز باسن است که نیاز به یک عمل چند ساعته سرپایی دارد که در آن جراح، برشی را در چین عمودی باسن ایجاد می‌کند و سپس ایمپلنت‌های سیلیکونی را در داخل یا بالای عضله گلوتئال در هر طرف می‎‌کشاند.
ایمپلنت‌های سیلیکونی که در داخل یا بالای بافت گلوتئال قرار می‌گیرند، می‌تواند انتخاب خوبی برای افزایش حجم و سفت کردن باسن برای افرادی باشد که از چربی اضافی برای پیوند چربی استفاده نمی‌کنند.
جراحی پروتز باسن برای درمان باسن صاف یا نامناسب گزینه خوبی است، به ویژه برای بیمارانی که بافت چربی آن‌ها محدود است. پروتز باسن برای درمان افتادگی باسن که ممکن است پس از کاهش وزن قابل توجه رخ دهد مؤثر است.
با این روش، پروتز سیلیکونی نرم از طریق برشی که در داخل چین طبیعی باسن پنهان شده است، قرار داده می‌شود، یا ممکن است از محل برش جایگزین استفاده شود.
جراح پلاستیک شما جزئیات بیشتری را در مورد این محل‌های برش در طول مشاوره ارائه می‌دهد. پروتز در یک قسمت در زیر ماهیچه بزرگ باسن (گلوتئال) و بالای استخوان لگن قرار دارد. برش‌ها با بخیه بسته می‌شوند، درن ها وارد می‌شوند و بعد از جراحی لباس فشاری به تن می‌شود.

چه زمانی باید جراحی پروتز باسن انجام داد؟

اگر باسن شما برای اندام شما بسیار کوچک است و می‌خواهید ظاهری متعادل‌تر داشته باشید
اگر شکل ناحیه گلوتئال (باسن) شما بیش از حد صاف یا مربع است و دوست دارید انحنای بیشتری داشته و ظاهری جوان‌تر داشته باشید.
اگر کاهش وزن یا روند پیری باسن شما را شل، افتاده یا صاف کرده است.
اگر لباس و مایو به درستی بر روی اندام شما مناسب نیست.
اگر از چنین روشی عزت نفس یا اعتماد به نفس کسب می‌کنید.
به دلیل حساسیت لیفت باسن بهتر است تحت نظر بهترین پزشک پروتز باسن قرار گیرید.

پروتز باسن چه مزایایی دارد؟

افزایش سایز باسن یک جراحی است که باعث افزایش شکل، اندازه و منحنی باسن می‌شود تا تناسب اندام شما را بهبود بخشد و منحنی‌هایی را که دوست دارید به شما بدهد. از مزایای پروتز باسن می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

لباس و لباس شنا ممکن است مناسب‌تر باشند.
بدن شما ممکن است خوش فرم و متناسب به نظر برسد.
باسن شما ممکن است سفت‌تر و گردتر باشد و ظاهری جوان‌تر و منحنی ایجاد کند.
عوارض محدود پروتز باسن چیست؟
به طور کلی، انجمن جراحی پلاستیک زیبایی آمریکا میزان رضایت ۹۵٫۶ درصد را در مورد این نوع جراحی بر اساس رتبه بندی ثبت کرده است.
علیرغم میزان موفقیت بالا، جراحی پروتز باسن گاهی خطراتی نیز دارد .
برخی از شایع‌ترین عوارض پروتز باسن عبارت‌اند از:

خونریزی زیاد بعد از عمل
درد
زخم
تغییر رنگ پوست
عفونت
تجمع مایع یا خون در زیر باسن
عکس‌العمل‌های آلرژیتیک
ریزش پوست
تهوع و استفراغ ناشی از بیهوشی
همچنین ممکن است ایمپلنت‌های سیلیکونی از جای خود حرکت کرده یا از جای خود خارج شوند. این جا به جایی می‌تواند ظاهر ناهمواری در باسن داشته باشد و برای رفع آن نیاز به جراحی مجدد دارد.
پیوند چربی همچنین می‌تواند به دلیل عدم جذب چربی در بدن منجر به عدم تقارن شود. چنین عوارضی ممکن است برطرف شود، اما هرگونه عمل جراحی بعدی هزینه اضافی و خرابی دارد.
اگر بسیار لاغر هستید و می‌خواهید افزایش حجم باسن چشمگیری داشته باشید، ممکن است به ایمپلنت برای رسیدن به اندازه دلخواه خود نیاز داشته باشید.
به دلیل تورم بعد از عمل، ممکن است سه تا شش ماه طول بکشد تا اثر کامل این جراحی مشخص شود. این‌ها مزایا و معایبی هستند که هنگام بررسی افزایش حجم باسن باید در نظر بگیرید.
اگر می‌خواهید بر روی ویژگی منحصر به فرد خود تمرکز کنید، لطفاً با جراح پلاستیک زیبایی خود مشورت کنید.

مراقبت های بعد از پروتز باسن

جراحی بزرگ کردن باسن شما ممکن است در یک بیمارستان معتبر، یک مرکز سرپایی رایگان یا یک مجموعه جراحی زیبایی انجام شود. مدت زمان اکثر روش‌های بزرگ شدن باسن حداقل دو تا سه ساعت طول می‌کشد اما ممکن است بیشتر طول بکشد.
داروها برای راحتی شما در طول عمل جراحی تجویز می‌شوند. بیهوشی عمومی معمولاً در طول عمل افزایش سایز باسن شما استفاده می‌شود، اگرچه بی حسی موضعی یا آرام بخش داخل وریدی ممکن است در برخی موارد مطلوب باشد. برای ایمنی شما در حین عمل جراحی، از مراقبت‌های مختلفی برای بررسی قلب، فشار خون، نبض و میزان گردش اکسیژن در خون شما استفاده می‌شود. برای مراقبت های بعد از پروتز باسن شما باید در جایی تحت نظارت دقیق قرار داشته باشید. پس از جراحی، شما را در یک پانسمان جراحی قرار می‌دهند که شامل یک لباس پشتیبانی یا فشرده کننده روی باسن شما می‌شود. شما دستورالعمل‌های مفصلی در مورد مراقبت‌های بعد از جراحی خود دریافت خواهید کرد، از جمله اطلاعات مربوط به موارد زیر:

برش‌هایی که جراح شما در آن لوله کانول یا ایمپلنت را قرار داده است ممکن است مایعات را برای چند روز تخلیه کند. لوله‌های تخلیه اغلب برای انتقال این مایع از زخم وارد می‌شوند. پس از لیپوساکشن حجم زیاد، تخلیه مایع غیرمعمول نیست و کبودی شایع است.شما لباس‌های تنگ مخصوصی می‌پوشید تا ناحیه باسن شما فشرده بماند. پزشک به شما می‌گوید که چه مدت باید این لباس‌ها را بپوشید.
هنگامی‌که بیهوشی از بین می‌رود، ممکن است کمی درد داشته باشید. اگر درد شدید یا طولانی مدت است، با جراح پلاستیک خود تماس بگیرید. همچنین بعد از جراحی مقداری تورم خواهید داشت. در برخی موارد، این تورم برای هفته‌ها یا حتی ماه‌ها باقی می‌ماند. جراح شما ممکن است درمانی به نام ماساژ لنفاوی را برای کاهش تورم و تسهیل تخلیه بهتر هرگونه تجمع مایعات توصیه کند.

بازه زمانی بهبودی پس از افزایش سایز باسن

بسیار مهم است که تمام دستورالعمل‌های مراقبت از بیمار را که توسط جراح خود پس از عمل بزرگ شدن باسن ارائه شده است، رعایت کنید. این دستورالعمل‌ها شامل اطلاعاتی در مورد پوشیدن لباس‌های چسبان، مراقبت از لوله‌های تخلیه، مصرف آنتی بیوتیک در صورت تجویز و سطح و نوع فعالیت ایمن است. جراح شما همچنین دستورالعمل‌های مفصلی در مورد علائم طبیعی و علائم احتمالی عوارض ارائه می‌دهد. مهم است بدانیم که مدت زمان لازم برای بهبودی در افراد مختلف بسیار متفاوت است.اگر طبق دستورات پزشک خود عمل کنید،دوران نقاهت پروتز باسن بسیار راحت سپری میشود.

دو هفته اول
بسیاری از جراحان به جز استفاده از توالت و غذا خوردن در ۱۰-۱۴ روز اول اجازه نشستن را نمی‌دهند. بعد از این مدت، می‌توانید با یک بالش نرم در زیر ماهیچه‌های همسترینگ خود بنشینید اما به باسن خود دست نزنید، به طوری که باسن شما در هوا باشد و فشاری روی باسن تازه افزایش یافته وارد نشود. اثبات نشده است که این امر بر نتایج خوش فرم کردن باسن می‌گذارد، اما اغلب به عنوان احتیاط توصیه می‌شود.

هفته‌های دو تا هشت
فشار مستقیم باید حداقل هشت هفته از باسن دور باشد، بنابراین نشستن بدون بالش در آن مدت مجاز نیست. شما باید شش تا هشت هفته از لباس فشرده استفاده کنید. نتایج نهایی بزرگ شدن باسن شما ممکن است در ابتدا با تورم پنهان شود. هنگامی که تورم فروکش می‌کند، خوش فرم کردن باسن گاهی اوقات سه تا شش ماه طول می‌کشد.
در سومین هفته بعد از عمل، شما برای نشستن و رانندگی (با استفاده از بالش) اجازه خواهید داشت و به شروع تمرینات کششی تشویق می‌شوید. می‌توانید ورزش را هشت تا ده هفته پس از جراحی از سر بگیرید. با این حال، اگر عوارض زخم وجود داشته باشد، ممکن است مجبور شوید سه تا چهار ماه صبر کنید تا به باشگاه بازگردید.

چه کسی کاندیدای مناسبی برای پروتز باسن است؟

پروتز باسن در حال افزایش است، اما این بدان معنا نیست که برای همه مناسب است. شما ممکن است کاندید مناسبی برای کاشت باسن باشید اگر:

پیش از هر چیزی این نکته حائز اهمیت است که سن مناسب برای پروتز باسن، ۱۸ سال به بالا است. اگر شرط اولیه که سن مناسب برای پروتز باسن هست را دارید سایر ویژگی‌های کاندید مناسب بودن برای این جراحی شامل موارد زیر است:

اخیراً وزن کم کرده‌اید و همچنین برخی از شکل طبیعی باسن را از دست داده‌اید.
احساس کنید شکل طبیعی شما بیش از حد صاف یا مربعی شکل است.
فکر کنید که باسن شما می‌تواند از انحناهای بیشتری برای متعادل کردن بقیه فرم بدن شما استفاده کند.
می‌خواهید با علائم طبیعی پیری مانند تنبلی و صافی مبارزه کنید.
در صورتیکه قصد بارداری ندارید و یا در دوران بارداری خود نیستید.
مبتلا به بیماری‌های انعقاد خون نیستید.
به سیگار و مشروبات الکلی اعتیاد نداشته باشید.
در مورد نگرانی‌های خود با یک جراح زیبایی یا پزشک صحبت کنید تا ببینید آیا این روش برای شما مناسب است یا خیر.

هزینه جراحی پروتز باسن در تهران چقدر است؟

هزینه جراحی پروتز باسن در تهران شامل تعدادی فاکتورهای عمومی مانند :

هزینه دستمزد جراح
هزینه پرسنل اتاق عمل و بیهوشی
هزینه بیمارستان و کلینیک
هزینه آزمایشات و داروهای تجویز شده و ….
است و به علاوه به قیمت و هزینه خرید پروتز مورد نظر نیز بستگی دارد.

هزینه این پروتزها بر مبنای برند و نوع شرکت سازنده آن و همچنین جنس آن‌ها می‌تواند افزایش و یا کاهش یابد.هم‌چنین، لازم به ذکر است که جراحی پروتز باسن به این دلیل که نوعی جراحی زیبایی محسوب می‌شود و به همین دلیل تحت هیچ‌گونه پوشش بیمه درمانی قرار نمی‌گیرد و بیمار باید تمامی هزینه را شخصاً پرداخت نمابد. برای اطلاع از هزینه عمل پروتز باسن برای تعیین قیمت دقیق و نهایی باید به صورت حضوری تحت نظر پزشک متخصص معاینه شوید و سپس هزینه تعیین شود.

برای پروتز باسن حتما بهترین پزشک را انتخاب کنید

همان طور که گفتیم این روزها پروتز باسن طرفداران زیادی پیدا کرده است و به این دلیل که سریع‌ ترین راه بزرگ کردن باسن است، به بسیاری از خانم‌ها کمک می‌کند تا اندامی زیبا و خوش فرم داشته باشند. ما در کلینیک دکتررضا وقردوست از روش‌های مختلفی برای انجام فرم دهی باسن استفاده می‌کنیم که در کمترین زمان ممکن بتوانید اندام ایده آل خود را به دست آورید.
پروتزهای باسن در شکل و اندازه بسیار متنوع قابل انجام است که هر شخصی به فرم و بدن دلخواه دسترسی پیدا می‌کند. اگر شما هم به فکر جراحی پروتز باسن هستید اما نمی‌دانید برای این کار، بهترین پزشک برای پروتز باسن کیست؟ ما به شما اطمینان می‌دهیم گروه حرفه‌ای کادر درمانی این کلینیک از بهترین‌ها هستند.

امکان ارسال نظر وجود ندارد