دکتر وقردوست

مقالات دکتر وقردوست

دسته بندی نشده
mspour1400

نکات قبل از هر نوع جراحی

1.مصرف آسپرین و داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی( ناپروکسن – بروفن-ایندو متا سین  و…) حداقل1 روز قبل از عمل تا سه هفته بعد از عمل

ادامه مطلب
جراحی زیبایی صورت
mspour1400

عمل لیفت ابرو

به مرور زمان و با افزایش سن خط ابرو ها سنگین و افتاده می شوندحالت درهم رفتگی و اخم در چهره ایجاد میکنند. برای رهایی

ادامه مطلب
بینی1
mspour1400

عمل بینی استخوانی

جراحی بینی در بین افرادی که بینی استخوانی دارند طرفدار زیادی دارد. در این نوع عمل بینی ایراداتی مانند قوز، انحراف استخوان بینی و مشکلات تنفسی را رفع میشوند. هچنین میتوان طول بینی را با توجه به آناتومی چهره هر فرد تغییر داد تا ظاهری جذاب تر پیدا کند. در این مقاله درباره آناتومی بینی های استخوانی، روش های جراحی آن، هزینه عمل بینی استخوانی، مراقبت های قبل و بعد از عمل صحبت میکنیم .

ادامه مطلب
بینی 2
mspour1400

آموزش چسب زدن بینی بعد از عمل

بعد از انجام عمل، بینی متورم شده و چسب زدن بینی پس از جراحی به شما برای کاهش این تورم کمک زیادی کرده و روند بهبود بینی را نیز تسریع میکند. همچنین شما با استفاده مکرر و درست چسب به شکل دهی بهتر بینی خود نیز کمک شایانی میکنید، پس از آن غافل نشوید.

ادامه مطلب
جراحی زیبایی صورت
mspour1400

اقدامات قبل از جراحی بینی

افرادی که قصد دارند بینی خود را عمل کنند باید قبل از اقدام به جراحی بینی اقداماتی را انجام دهند تا بهترین نتیجه را از عمل بینی خود داشته باشند به این منظور ما سعی داریم در این مقاله این اقدامات را با هم مرور کنیم تا از عمل بینی خود رضایت حداکثری را داشته باشید.

ادامه مطلب