دکتر وقردوست

مراحل جراحی زیبایی بینی

مراحل جراحی زیبایی بینی

روزانه شاهد تعداد زیادی افراد با چسب بروی بینی هستیم، با افزایش تقاضا جهت رینوپلاستی، افرادی بسیاری به دنبال مراحل یک جراحی هستند، از ابتدا برای انجام یک جراحی چه اقداماتی لازم است ؟ اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی چیست ؟ در این مطلب به تمامی این سوالات پاسخ داده می شود .

انتخاب جراح در جراحی بینی

یکی از مهم ترین مواردی که در همان ابتدای انجام عمل زیبایی باید به آن پرداخت، انتخاب یک جراح ماهر است .  مشاهده نمونه کارهای جراح کمک بسیاری در شناخت نوع جراحی بینی آن پزشک می کند که آیا با خواسته ما هماهنگی دارد یا خیر؟ بنابراین قبل از مراجعه به پزشک حتما نمونه کارهای جراحی را در سایت یا صفحه اینستاگرام ملاحظه نمایید .

ارزیابی اولیه برای جراحی بینی

نگرانی ها و انتظارات زیبایی باید قبل از جراحی کاملاً مورد بحث قرار گیرد. توصیه های جراح و محدودیت های خاصی که در مورد ساختار بینی ، صورت و پوست شما ایجاد شده است ، برای درک و توضیح مهم است. عکسها (بدون آرایش) معمولاً قبل از عمل به دست می آیند تا در برنامه ریزی قبل از عمل و پس از عمل برای مستندسازی نتایج بعد از عمل ، کمک نماید .

قبل از جراحی رینوپلاستی چه اتفاقی می افتد؟

در بیشتر شرایط ، عمل جراحی به صورت سرپایی در بیمارستان یا جراح انجام می شود. در هر دو امکانات ، مراقبت با کیفیت و بدون هزینه و ناراحتی از اقامت شبانه ارائه می شود. متخصص بیهوشی برای نظارت بر عملکردهای حیاتی در طول عمل وجود دارد. معمولاً پزشک متخصص بیهوشی شب گذشته قبل از عمل برای بررسی تاریخچه پزشکی تماس می گیرد. مطالعات آزمایشگاهی قبل از عمل باید چند روز قبل انجام شود. حمل و نقل بعد از انجام عمل نیاز است و شخص باید در شب اول با بیمار بماند.

راه های ارتباطی با دکتر رضا وقردوست

شماره تماس منشی :09123366511               09120929195      

آدرس مطب :  تهران- ونک – کوچه صانعی – ساختمان پزشکان نور – طبقه 3 – واحد 11

پیج اینستاگرام دکتر رضا وقر دوست

نکات قبل از جراحی بینی

آسپرین یا هر داروی رقیق کننده خون نباید از 10 روز مانده به عمل جراحی مصرف شود.

داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی  نباید در مدت 7 روز مانده به عمل جراحی مصرف شود .

هیچ غذایی و مایعات نباید ظرف 6 ساعت قبل از زمان عمل مصرف شود. این شامل حتی آب ، آب نبات یا آدامس نیز می شود. هر چیزی که در معده است ، احتمال بروز عارضه بیهوشی را افزایش می دهد.

افراد سیگاری باید تمام تلاش خود را برای متوقف کردن سیگار انجام دهند یا حداقل تعداد سیگارها را کاهش دهند. این به کاهش سرفه و خونریزی بعد از عمل کمک خواهد کرد. مشکل در بهبود بافت نیز در افراد سیگاری مشاهده شده است.

هرگونه بیماری قبل از روز عمل  باید در اسرع وقت به مطب جراح گزارش شود. اگر بیماری در روز عمل جراحی رخ داد ، بهتر است طبق برنامه ریزی به عمل جراحی بروید و ارزیابی شود تا تصمیم بگیرید که جراحی بی خطر است یا خیر.

سایر مقالات

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.