روش های غیرتهاجمی

روش‌های غیر تهاجمی به همان شکل که از نامش به نظر می‌رسد، مجموعه روش‌هایی است که با استفاده از آن‌ها می‌توان بدون دخالت در بدن فرد او را درمان کرد و یا مشکلات بیمار را کاهش داد تا اعتماد بنفس و همچنین کیفیت زندگی فرد افزایش یابد.

بهترین روش‌های غیر تهاجمی و مزیت های آن ها

درمان‌ با روش‌های غیرتهاجمی مزیت‌های زیادی نسبت به عمل دارد از جمله مزایای آن می‌توان به ساده‌تر بودن و عدم استفاده از تیغ جراحی اشاره کرد. همچنین در این مدل از اقدامات زمان بهبود پیدا کردن فرد و همچنین مدت زمان استراحت بسیار کوتاه بوده و فرد می‌تواند در مدت زمان بسیار کمتری نسبت به جراحی بهبودی کامل خود را بدست آورد. در ادامه به انواع روش‌های غیر تهاجمی که توسط کلینیک دکتر وقردوست انجام می‌گیرد اشاره می‌کنیم و می‌توانید از این روش‌های غیر تهاجمی برای رفع مشکلات خود استفاده کنید و از نتیجه‌ی این اقدامات حداکثر رضایت مندی را داشته باشید و اعتماد بنفس از دست رفته خود را باز یابید.

تزریق ژل یکی از موثرترین روش های غیرتهاجمی

تزریق ژل یکی از روش‌های غیر تهاجمی برای رفع ایرادات و همچنین مشکلات در فرد است که انواع مختلف و گوناگونی دارد. تزریق ژل در حقیقت به فیلرها، حجم دهنده‌های پوستی و پرکننده‌هایی گفته می‌شود که ساختاری ژل مانند دارند و معمولا برای جوانسازی پوست استفاده می‌شوند، اما کاربردهای دیگری را نیز شامل می‌شوند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید تا با این روش غیر تهاجمی بیشتر آشنا شویم.

تزریق ژل لب چه تاثیری بر لب ها دارد؟

بیستر افراد دوست دارند که لب‌هایی درشت و برجسته داشته باشند، اما بسیاری از آنان این ویژگی را ندارند ولی می‌توان با استفاده از روش غیر تهاجمی تزریق ژل لب، این خواست را برآورده کرد. امروزه تعداد زیادی از افراد تزریق ژل به لب را انجام می‌دهند و از این روش بهره‌ می برند، اما باید به این نکته توجه کنید که این کار مستلزم تخصص است و برای انجام آن باید به پزشک متخصص مراجعه کنید تا احتمال ریسک و آسیب را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید و از آسیب‌هایی که در آینده نیز ممکن است با آن روبه رو شوید جلوگیری کنید. پس از شما خواهشمندیم که به خاطر کاهش هزینه‌ها و همچنین سهولت استفاده از این روش‌ها، آن را توسط افراد غیر متخصص انجام ندهید و با مراجعه به پزشک متخصص و استفاده از دانش او این کار را انجام دهید چون این روش‌ها نیز جزئی از عمل پلاستیک هستند و خود سرانه نمی‌توان آن را انجام داد.

تزریق ژل به لب به دو دسته‌ی دائمی و موقت تقسیم بندی می‌شوند، ولی به طور کل بهتر است که از ژل موقت استفاده کنید تا اگر از نتیجه‌ی کار راضی نبودید و یا بعد از مدتی خسته شدید بتوانید راحت‌تر ژل را خارج کنید و لب به حالت اولیه خود بازگردد، گرچه میتوانید از ژل‌های دائمی و نیمه دائمی نیز استفاده کنید ولی به شکل کلی بهتر است که با مشورت پزشک متخصص دست به انجام این کار بزنید و پس از مشورت با پزشک متخصص بهترین گزینه را برای انجام تزریق ژل به لب انتخاب کنید.

هرچیزی که درباره تزریق ژل گونه باید بدانیم

مطمئنا با افزایش سن و کم شدن کلاژن سازی پوست، شل شدگی پوست و همچنین افتادگی گونه‌ها امری طبیعی است. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال حفظ طراوت و جوانی چهره خود هستند. یکی از این روش‌ها تریق ژل به گونه است که با هزینه‌ی کم، درصد خطا و خطر پایین، موجب می‌شود صورت فرد جوانی خود را بازیابد و افتادگی و چین و چروک ایجاد شده در صورت فرد را از بین ببرد. تزریق ژل گونه محدود به سن و سال خاصی نیست و افرادی که دارای شرایط انجام آن باشند می‌توانند از این روش بهره‌مند شوند و از آن استفاده کنند.

تزریق ژل به گونه به طور کلی یکی از محبوب‌ترین انواع تزریق ژل است که با استفاده از آن به برجسته‌تر شدن و زیباتر شدن چهره شما کمک زیادی میکند و باعث می‌شود که در سنین بالاتر نیز صورتی شاداب و جوان را داشته باشید. همچنین به تازگی تزریق ژل در بین افراد جوان نیز با رشد چشم گیری مواجه شده و با استفاده از آن به برجستگی گونه خود کمک می‌کنند و از این روش بهره‌مند می‌شوند، پس با توجه به این مسئله می‌توان گفت که تزریق ژل به گونه، محدود به سن خاصی نیست و همه‌ی افراد می‌توانند از آن استفاده کنند.

تزریق ژل به گونه برای چه افرادی مناسب است؟

 • افرادی که سیگاری نیستند.
 • فرد که دارای صورتی کشیده و یا به اصطلاح مستطیلی شکل است.
 • افرادی که دارای صورت لاغر هستند.
 • گونه فرد دارای چین و چروک است.
 • افرادی که با بالا رفتن سن، چربی گونه خود را از دست داده اند.

منظور از زاویه دار کردن صورت با ژل چیست؟

امروزه زاویه دار کردن صورت و یا مادلینگ چهره در بین بسیاری از افراد از جمله بانوان و آقایان بسیار محبوب و پر طرفدار شده است. مطمئنا همه‌ی ما دوست داریم که صورتی زیبا و بدون نقص داشته باشیم و این زیبایی صورت در حقیقت به افزایش اعتماد بنفس ما نیز کمک شایانی می‌کند به همین دلیل استفاده از روش‌های غیر تهاجمی مانند تزریق ژل به صورت افزایش یافته تا افراد نقص‌ها و مشکلات صورت خود را به راحتی پوشش دهند و از ظاهر جذاب خود نهایت لذت را ببرند. در زاویه دار کردن صورت نقاطی که نقش بیشتری در ظاهر فرد دارند برجسته‌تر می‌شوند تا تناسب آن‌ها با بقیه اجزای صورت بیشتر شود و زیبایی فرد به شکل بیشتری خود را نمایان کند. زاویه دار کردن صورت مطمئنا برای همه‌ی افراد مناسب نیست و باید بعد از مشورت با پزشکی مجرب و با تجربه انجام شود تا از نتیحه‌ی تزریق رضایت حداکثری را داشته باشید.

تزریق چربی یکی از بهترین روش های غیرتهاجمی

تزریق چربی به پوست یکی دیگر از روش‌های جوانسازی پوست است که در آن از چربی به عنوان فیلر استفاده می‌شود و موجب حجم دهی بیشتر به پوست و همچنین جوانسازی آن می‌شوند. در روش غیر تهاجمی تزریق چربی، از چربی خود فرد استفاده می‌شود و مدت ماندگاری بیشتری را نیز نسبت یه انواع دیگر دارد و بافت‌های بدن نیز واکنش منفی نسبت به بافت‌های چربی تزریق شده نمی‌دهند. همچنین اگر اصول انجام این روش رعایت شود و تحت نظر پزشک متخصص باشد عوارض انجام این کار بسیار محدود و ناچیز است. در ادامه به انواع تزریق چربی اشاره می‌کنیم و بیشتر با آن‌ها آشنا می‌شویم.

تزریق چربی به لب چه تاثیری در حجم لب ها دارد؟

لب‌های برجسته و زیبا یکی از عواملی است که می‌تواند در چهره فرد و جذابیت چهره تعیین کننده باشد. عوامل زیادی از جمله تابش آفتاب، استعمال دخانیات و همچنین رژیم غذای فرد میتوانند در تسریع روند پیری و پیدایش علائم بر روی صورت و بافت لب تعیین کننده باشند و به تسریع روند پیری کمک زیادی کنند. برای مقابله با روند پیری و همچنین افزایش دادن حجم لب می‌توانید از تزریق چربی به لب استفاده کنید که با توجه به این مسئله که از جربی خود فرد برای این عمل استفاده می‌شود عوارض ناچیزی دارد و بدن فرد آن را راحت‌تر قبول می‌کند و مدت ماندگاری تزریق چربی به لب طولانی مدت حساب می‌شود و تنها به یکبار تزریق نیاز دارد ولی باز هم به این نکته توجه کنید که این روش نیز نیازمند به پزشکی باتجربه است تا رضایت حداکثری را از انجام تزریق چربی به لب داشته باشید.

زیباسازی چهره با تزریق چربی به گونه

به طور معمول افرادی که به دلیل کاهش وزن، عوارض بیماری و ساختار ژنتیکی صورت، دارای صورتی لاغر هستند و گونه‌های برجسته‌ای ندارند به این عمل دست می‌زنند تا به کمک آن نقص صورت خود را از بین ببرند.تزریق چربی به گونه یکی از روش‌های عالی برای ایجاد برجستگی گونه است که به کمک آن، فرد می‌تواند گونه‌ای برجسته و زیبا داشته باشد و اعتماد بنفس از دست رفته خود را باز یابد. تزریق ژل به گونه یکی از روش‌های تقریبا بی‌خطری است که با برداشتن بافت چربی ازبدن فرد و تزریق آن به صورت و گونه‌ها انجام می‌شود به همین دلیل بدن فرد واکنش نامناسبی به آن نشان نمی‌دهد و به اصطلاح آن را پس نمی‌زند.

تزریق چربی به چانه چه تاثیری بر صورت دارد؟

در سالیان اخیر تزریق ژل به چانه در بین افراد رشد چشمگیری داشته و بسیاری از افراد به زاویه سازی صورت و ایجاد چانه‌ای خوش فرم و جذاب روی آورده اند. این عمل بسیار سریع بوده و بعد از انجام عمل فرد می‌تواند از چهره‌ی متقارن و جذاب خود نهایت لذت را ببرد و اعتماد بنفس خود را بازیابد. بسیاری از روش‎‌ها بر روی بدن فرد جایی از خود بر جای می‌گذارند، ولی مزیت تزریق ژل این است که فرد بعد از انجام آن بدون رد و نشانه‌ای از محل انجام تزریق چربی جذابیت چهره خود را بدست می‌آورد.

افزایش اعتماد به نفس با تزریق ژل به باسن

افزایش سن علاوه بر اثراتی که بر روی صورت دارد در دیگر نقاط بدن نیز خودنمایی میکند، از جمله این نقاط باسن است که می‌توانید با تزریق ژل این مشکل را برطرف کنید که باعث خوش فرم شدن و توپر کردن باسن می‌شود. در نتیجه اندام فرد جوان تر به نظر می‌رسد که دقیقا همان چیزی است که افراد از طریق جراحی‌های زیبایی می‌خواهند به آن دست یابند.

یکی از روش‌های افزایش حجم و همچنین فرم دهی باسن تزریق ژل است که به فرد کمک می‌کند که باسن جذابی داشته باشد ولی مدت زمان بهبود کامل بعد از انجام این عمل ۳ ماه است تا نتیجه نهایی و مورد انتظار فرد خودنمایی کند.

لیفت سینه با تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه زمانی کاربرد دارد که می‌خواهید بدون انجام عمل جراجی و پروتز سینه، به افزایش حجم در سینه و یا فرم دهی بهتر سینه خود برسید، در این زمان می‌توانید از روش تزریق چربی به سینه استفاده کنید. تزریق چربی به سینه با استفاده از چربی‌های خود فرد انجام می‌گیرد در نتیجه عوارض محدود و ناچیزی دارد و توسط بدن فرد به اصطلاح پس زده نمی‌شود. همچنین تزریق جربی به سینه برای لیفت سینه نیز کاربرد دارد و می‌توانید با مشورت پزشک متخصص این کار را به راحتی انجام دهید. همچنین همیشه یکی از مهم‌ترین ویژگی اندام هر فردی اندام‌های خاص وی است و زنان همیشه اهمیت خاصی را برای سینه‌های خود قائل هستند که می‌توانند با استفاده از این روش به راحتی به ایده ‌آل مد نظر خود برسند و از آن لذت ببرند.

جوانسازی چهره با تزریق بوتاکس پیشانی

عضلات پیشانی و همچنین پوست پیشانی با بالا رفتن سن حالت کشسانی خود را از دست می‌دهند که در نهایت موجب به وجود آمدن خط و خطوط بر روی پیشانی می‌شود. به دلیل اینکه وجود چین و چروک بر روی پیشانی فرد تا حد زیادی بر روی ظاهر فرد تاثیر گذار است، بسیاری از افراد به تزریق بوتاکس روی می‌آورند که با تزریق بوتاکس عضله پیشانی ریلکس شده و به سمت بالا کشیده می‌شود و به همین شکل موجب از بین رفتن چروک‌ها و خطوط خواهد شد.

تزریق بوتاکس یکی از جدیدترین روش های غیرتهاجمی

تزریق بوتاکس یکی از روش‌های جوانسازی پوست و رفع چین و چروک پوست است که در سالیان اخیر بسیاری از افراد از این روش بهره‌مند شده و از آن استفاده کرده و می‌کنند. بوتاکس داروی تزریقی است که با فلج کردن عضلات در از بین رفتن چین و چروک و خطوط پوستی کمک زیادی را به فرد می‌کند و در نهایت موجب رفع چین و چروک و جوانسازی پوست فرد می‌شود.

تزریق بوتاکس یکی از مجموعه روش‌های غیر تهاجمی است که کاربرد زیادی در جوانسازی پوست دارد و به عنوان روشی ایمن و موثر برای از بین بردن خطوط مورد استفاده قرار می‌گیرد.در ادامه با انواع تزریق بوتاکس آشنا می‌شویم.

مزایای بوتاکس پیشانی چیست؟
 • تزریق بوتاکس بر روی پیشانی باعث از بین رفتن چین و چروک و خطوط پیشانی شده و در نهایت ظاهری جوان‌تر را به فرد می‌بخشد.
 • بوتاکس روشی رایج برای از بین بردن خطوط پیشانی و جوان‌سازی صورت است و موجب شده صورت حالت طبیعی داشته باشد و نتیجه این تزریق نیز معمولا مورد قبول است.
 • این روش به جراحی و بی حسی نیاز ندارد و سرعت انجام آن نیز بالا است و هزینه کمتری را نیز در مقایسه با روش‌های دیگر دارد.
 • بعد از تزریق بوتاکس فرد می‌تواند به راحتی فعالیت‌های روزانه خود را انجام دهد و نیازی به استراحت ندارد.
تزریق بوتاکس خط خنده و تاثر آن بر چهره

خطوط خط خنده معمولا از کنار بینی شروع شده و تا گوشه دهان ادامه میابد. همچنین خط خنده با بالا رفتن سن عمیق‌تر شده و ظاهر فرد را پیرتر از حد معمول نشان می‌دهد، در این زمان می‌توانید از تزریق بوتاکس در ناحیه خط خنده استفاده کنید تا با از بین بردن این خطوط به جوان سازی پوست شما نیز کمک زیادی کند و باعث شود که فرد اعتماد بنفس از دست رفته خود را بازیابد.

کاهش تعریق از طریق تزریق بوتاکس زیر بغل

تزریق بوتاکس به زیر بغل زمانی کاربرد دارد که فرد با تعرق نسبتا زیادی در این ناحیه مواجه است و برای کاهش آن از تزریق بوتاکس استفاده می‌کند. با تزریق بوتاکس به زیر بغل غدد تعریقی که وظیفه تولید عرق را دارند از کار افتاده و در نهایت فرد تعرق کمتری دارد.

مزایای تزریق بوتاکس زیر بغل
 • بازگشت فرد یه زندگی عادی و عدم نگرانی از تعریق شدید
 • نداشتن وسواس
 • عدم انزوا و گوشه گیری در فرد
 • انجام فعالیت‌های اجتماعی و شخصی بدون نگرانی
 •  
نتیجه گیری

ما در این متن سعی کردیم که کلیه روش‌های غیر تهاجمی برای زیباتر شدن شما و همچنین جوانسازی پوست را به شما انتقال دهیم، ولی باز هم تاکید می‌کنم که کلیه این روش‌ها باید تحت نظر پزشک متخصص و با تجربه انجام گیرد تا نهایت رضایت را از انجام این نمومه فعالیت‌ها داشته باشید و نتیجه کار به همان شکل که انتظار داشتید پیش برود. توصیه ما به شما این است که با مشورت با دکتر رضا وقردوست به انجام این امور دست بزنید تا نهایت رضایت‌مندی را داشته باشید.

و در آخر ممنونم که همراه ما بودید و حتما پرسش‌های خود را در زیر این مقاله کامنت کنید و درج با نظرات خود به پیشرفت روز به روز ما کمک شایانی کنید.