درباره دکتر

۱۳۷۶ فارغ التحصیلی از رشته پزشکی عمومی دانشگاه شهید بهشتی و  به عنوان نفر اول رشته جراحی عمومی در بیمارستان شهدای تجریش شروع به کار
۱۳۸۳ کسب رتبه اول در امتحانات پری بورد جراحی عمومی و رتبه سوم بورد جراحی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی
۱۳۸۳ شروع به تدریس جراحی عمومی به عنوان استادیار دانشگاه علوم پزشکی
۱۳۸۴ شروع دوره فلوشیپ فوق تخصصی در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی در بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س)
۱۳۸۸ کسب رتبه برتر فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی و شروع فعالیت در دانشگاه علوم پزشکی به عنوان استادیار فوق تخصصی جراحی پلاستیک
۱۳۸۸ آغاز به کار به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران
۱۳۸۸ هیئت علمی فوق تخصصی رشته جراحی پلاستیک و زیبایی در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

دکتر رضا وقردوست به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی در تهران به صورت کاملا علمی و تخصصی همگام با آخرین روش‌های روز دنیا در زمینه جراحی زیبایی بینی مشغول به فعالیت می‌باشند. هنر، تخصص و تعهد دکتر رضا وقردوست در جراحی بینی سبب شده است تا ایشان به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی در ایران شناخته شوند.

همچنین دکتر رضا وقردوست عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند و تنها افرادی که در این انجمن عضویت دارند، دارای مدرک بورد فوق تخصصی رشته جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی بوده و صلاحیت لازم جهت جراحی‌های پلاستیک و زیبایی را دارند.

بهترین جراح بینی به واقع کیست. دکتر رضا وقردوست از بهترین جراحان بینی در ایران و تهران به شما می روند. هنر، تخصص و تعهد از بارزترین ویژگی های ایشان است.

 

خدمات ما

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی

انسان ذاتا به دنبال زیبایی و زیباتر شدن است ،عمل بینی از اولین و متداول ترین عمل های زیبایی به منظور بهبود ظاهر افراد است که در دنیا طرفدارای بسیار زیادی دارد وجزء پرطرفدارترین جراحی های دنیاشناخته شده.

جراحی بینی ثانویه

جراحی بینی ثانویه

کسانی که نتیجه خوبی از عمل جراحی خود نگرفته اند و قصد انجام دوباره آن را دارند در صورتی که انتقادات واقعی و توقعات نیز منطقی باشند می‌توانند کاندید جراحی ترمیمی قرار بگیرند

روش چسب زدن بینی

روش چسب زدن بینی

بعد از انجام عمل، بینی متورم شده و چسب زدن بینی پس از جراحی به شما برای کاهش این تورم کمک زیادی کرده و روند بهبود بینی را نیز تسریع میکند. همچنین شما با استفاده مکرر و درست چسب به شکل دهی بهتر بینی خود نیز کمک شایانی میکنید، پس از آن غافل نشوید.

اقدامات قبل از جراحی بینی

اقدامات لازم قبل از جراحی بینی

افرادی که قصد دارند بینی خود را عمل کنند باید قبل از اقدام به جراحی بینی اقداماتی را انجام دهند تا بهترین نتیجه را از عمل بینی خود داشته باشند به این منظور ما سعی داریم در این مقاله این اقدامات را با هم مرور کنیم تا از عمل بینی خود رضایت حداکثری را داشته باشید.

اقدامات بعد از جراحی بینی

اقدامات لازم بعد از جراحی بینی

در این مطلب توصیه های مهم در زمینه تمامی نکات بعد از جراحی بینی بیان می شود . جهت بهبود سریع تر بهتر است تمامی این موارد را به خوبی رعایت کنید .

فیس لیفت

فیس لیفت

با افزایش سن و تغییراتی که در پوست صورت رخ می دهد، لیفت صورت نمی تواند باعث پیشگیری از ایجاد  چین و چروک های پوستی یا آسیب دیدگی  های در معرض آفتاب شود. بلکه می تواند آن ها را از بین ببرد.

جراحی زیبایی پلک

جراحی پلک

عمل جراحی پلک (که به آن لیفت چشم یا بلفاروپلاستی نیز گفته می شود) باعث کاهش قسمت تحتانی پلک و برداشتن پوست اضافی از پلک های فوقانی می شود.این  روش مؤثر برای بهبود بینایی در افراد مسن است .

جراحی سینه

جراحی سینه

بهبود زیبایی سینه ها می تواند اعتماد به نفس بیشتری را برای افراد به همراه داشته باشد.دسته بندی کلی برای جراحی زیبایی سینه وجود دارد که  بزرگ کردن سینه، کوچک کردن سینه و لیفت سینه می باشد. 

جراحی اتوپلاستی

جراحی اتوپلاستی

 گوش یکی از مهم‌ترین بخش‌های صورت و از تاثیرگذارترین عوامل در زیبا بودن چهره‌ی افراد است بنابراین در سالهای اخیر جراحی گوش نیز همچون جراحی بینی مرسوم شده است وموجب افزایش اعتماد به نفس میشود.

جراحی ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

یکی از روش های انجام جراحی زیبایی شکم، جراحی ابدومینوپلاستی می باشد. در طی جراحی ابدومینوپلاستی با ایجاد یک برش بر روی پوست می توان پوست اضافه ،چربی و … را خارج کرد.

روش های دسترسی

مطب : تهران- ونک - کوچه صانعی - ساختمان پزشکان نور - طبقه 3 - واحد 11