_

تزریق ژل گونه

یکی از روش‌های محبوب برای تزریق ژل ، تزریق ژل به گونه است. در این روش با برجسته کردن گونه‌ها به زیباتر کردن صورت شما کمک می‌کند و با بالا رفتن سن می‌تواند نشانه‌های پیری را در شما از بین ببرد.

افراد جوان تزریق ژل گونه را برای جوان سازی و برجسته کردن گونه‌های خود انجام می‌دهند، بدین ترتیب که با افزایش حجم گونه‌ها تاثیر زیادی در زیباتر شدن چهره آن‌ها خواهد داشت. در افراد مسن تر نیز با توجه به بالا رفتن سن و افتادگی گونه‌ها به کمک این روش چین و چروک حاصل از افزایش سن و در نهایت برگرداندن حالت گونه‌ها به حالت اصلی می‌تواند در زیباتر نشان دادن صورت افراد موثر باشد.

هرچیزی که برای تزریق ژل گونه باید بدانیم

به طور معمول با افزایش سن و همچنین کم شدن کلاژن سازی پوست، گونه و اجزای دیگر صورت با افتادگی روبه رو می‌شوند، به همین علت افراد برای جوان نگه داشتن پوست و صورت خود به دنبال راه‌هایی کم خطر و کم هزینه هستند. علاوه بر تزریق ژل لب ، تزریق ژل گونه هم یکی از همین راه‌ها است که با استفاده از آن می‌توانید اعتماد بنفس خود را بهبود ببخشید و صورتی جذاب و جوان را داشته باشید

مزایای تزریق ژل گونه چیست؟

یکی از مزایای تزریق ژل گونه این است که با استفاده از این روش می‌توانید گونه‌های برجسته‌ای داشته باشید، همچنین به واسطه‌ی استفاده از این روش آسیب‌های افزایش سن و همچنین خشکی پوست را می‌توانید بر طرف کنید.
مدت زمان انجام عمل تزریق ژل گونه معمولا کوتاه بوده و با توجه به دوز مصرفی و همچنین برند ژل معمولا ماندگاری طولانی مدتی بین ۶ ماه تا ۲ سال دارد.
دیگر مزیت تزریق ژل گونه، نیاز نداشتن به بی هوشی و همچنین می‌توانید پس از انجام تزریق ژل گونه به راحتی فعالیت‌های روزانه خود را انجام دهید.
هر زمان که از نتیجه‌ی تزریق ژل به گونه خود نارضایتی داشتید می‌توانید با کمک از پزشک خود ژل را تخلیه کنید و در نهایت گونه شما به حالت عادی و پیش از تزریق ژل باز میگردد.
به طور معمول به واسطه‌ی ترکیبات موجود در ژل بعد از تزریق و گذشت مدت زمانی بعد از تزریق، ژل جذب پوست می‌شوند و آسیبی نیز به بافت‌های صورت وارد نمی‌کنند.

عوارض تزریق ژل به گونه چیست؟

به طور کلی اگر تزریق ژل گونه توسط پزشکی با تجربه و در مرکز معتبری انجام شود عوارض خاص و جدی در پی نخواهد داشت. ولی به طور کلی عوارض تزریق ژل به گونه کوتاه مدت است و بعد از گذشت چند روز بر طرف می‌شود. در ادامه به چند مورد از این عوارض اشاره می‌کنیم:

قرمز شدن و التهاب در ناحیه تزریق ژل.
کبودی خفیف و ورم جزئی.
احساس بی حسی در محل تزریق.
در برخی موارد احساس خواب آلودگی برای بیمار.

اقدامات پیش از تزریق ژل گونه

اولین و مهم ترین اصل برای این عمل مراجعه به بهترین پزشک تزریق ژل گونه است وهمچنین انجام این کار در مراکز معتبر است تا عوارض خاصی را برای شما در پی نداشته باشد و از انجام این عمل رضایت کافی را داشته باشید. در مرحله ی بعدی و بعد از مشورت با پزشک خود بهتر است که اقداماتی را قبل از تزریق ژل به گونه انجام دهید که در ادامه به چند نمونه از این اقدامات خواهیم پرداخت:

از مصرف داروهای رقیق کننده خون، مصرف دخانیات و الکل قبل از انجام عمل خودداری کنید.
از مصرف کرم‌های آرایشی خودداری کنید.
مصرف داروهای ضد التهاب را محدود کنید.
پزشک خود را از تمامی داروهای مصرفی خود مطلع سازید.
اقدامات پس از تزریق ژل به گونه
بعد از انجام تزریق ژل در زمان خروج از خانه از ضد آفتاب استفاده کنید.
از مصرف کرم‌های آرایشی خودداری کنید.
بعد از تزریق ژل از کمپرس یخ استفاده کنید و تمامی داروهای تجویز شده توسط دکتر را در ساعات مقرر مصرف کنید تا از میزان التهاب و درد ناشی از تزریق کاسته شود.
از فشار وارد کردن و یا ماساژ محل تزریق ژل خودداری کنید.
تا ۴۸ ساعت بعد از انجام تزریق به روی صورت نخوابید.
تا یک هفته پس از انجام تزریق از مصرف الکل و دخانیات جلوگیری کنید.

هزینه تزریق ژل به گونه

یکی از کم هزینه‌ترین روش‌های جوانسازی پوست و رفع چین و چروک پوستی به طور معمول، تزریق ژل گونه است. البته هزینه‌ی نهایی تزریق ژل به گونه به عوامل مختلفی از جمله پزشک، برند ژل و همچنین میزان تزریق ژل گونه بستگی دارد که می‌توانید با تماس با مطب ما و انجام آزمایش‌ها و مشورت‌های لازم از هزینه‌ی نهایی اطلاع پیدا کنید.

برای تزریق ژل گونه بهترین متخصص را انتخاب کنید

یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین اصول تزریق ژل انتخاب پزشک باتجربه‌ای است که بتواند به شما برای انجام این کار کمک کند و بهترین نتیجه را برای شما در پی داشته باشد. توصیه ما به شما این است که برای صرف هزینه‌ی کمتر این عمل را توسط افراد ناوارد انجام ندهید تا عوارضی را در پی نداشته باشید. همچنین برای انجام کلیه عمل‌های زیبایی و تزریق ژل می‌توانید از دکتر رضا وقردوست مشاوره بگیرید و سپس به انجام این عمل رو بیاورید.

ما در این متن تمامی تلاش خود را کردیم تا شما را از کلیه اقدامات لازم برای تزریق ژل گونه آشنا کنیم. ممنونم که همراه ما بودید و با ثبت نظرات خود به پیشرفت ما کمک کنید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد