_

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب یکی دیگر از روش های غیرتهاجمی برای زیبایی چهره است که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و هم در بانوان و هم در آقایان مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی همگی ما می‌خواهیم که ظاهری زیبا و آراسته داشته باشیم و همچنین اجزای صورت ما در هماهنگی کامل با هم باشند، به همین علت به انجام روش‌های زیبایی‌ بر روی صورت و بدن خود دست می‌زنیم تا به آنچه که خواهان آن هستیم هرچه زودتر دست یابیم. ولی مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه کنیم مشورت با پزشکی با تجربه است که بهترین نتیجه را برای ما در پی داشته باشد.

تاثیر فوق العاده تزریق ژل لب بر زیبایی لب ها

یکی از روش‌های برجسته کردن لب که این روزها باب شده است، تزریق ژل است که می‌تواند لب‌هایی برجسته و زیبا را برای شما در پی داشته باشد. بیشتر افراد از داشتن لب‌هایی زیبا و برجسته لذت می‌برند در این مواقع می‌توانند با انجام روش تزریق ژل لب به خواسته خود برسند.

آشنایی با انواع تزریق ژل

به طور کلی ژل‌های موجود در دنیا به دو دسته‌ ژل‌های دائمی و ژل‌های موقت تقسیم می‌شوند.در اینجا به بررسی تفاوت تزریق ژل لب دائمی با موقت می پردازیم. به طور کلی ژل‌های موقت می‌توانند گزینه‌ی بهتری برای شما باشند، زیرا در صورت هرگونه مشکل، عدم تقارن و همچنین خسته شدن از فرم لب می‌توانید لب‌های خود را به حالت اولیه بازگردانید. ژل‌های دائمی نیز همانطور که از نامشان پیداست، مدت ماندگاری طولانی‌تری دارند. البته که نوع ژل تزریقی و میزان تزریق باید با مشورت پزشک صورت گیرد تا از انجام آن نتیجه‌ی خوبی بگیرید. همچنین توصیه ما به شما این است که از تزریق در مکان‌هایی غیر از مطب پزشک جدا خودداری کنید زیرا ممکن است اثرات نامطلوبی را برای شما در پی داشته باشد.

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل چقدر است؟

مدت ماندگاری تزریق ژل لب می‌تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.
نوع ژلی که برای تزریق ژل لب استفاده می‌شود: ژل‌های موقت بین ۶ تا ۹ ماه، ژل‌های نیمه دائمی در حدود ۱ تا ۲ سال و همچنین ژل‌های دائمی نیز مدت ماندگاری نسبتا طولانی تری نسبت به بقیه انواع ژل دارند.
برند ژل: یکی دیگر از عوامل تاثیر گزار ماندگاری ژل در لب نوع برندی است که استفاده می‌کنید که با توجه به این مسئله مدت زمان ماندگاری ژل می‌تواند متغیر باشد.
میزان حجم دهی به لب: هرچه میزان حجم دهی بیشتر باشد و مقدار بیشتری از ژل تزریق شود، مدت ماندگاری افزایش میابد و نیاز به ترمیم کمتری دارد.
شرایط پوست و میزان متابولیسم بدن: هرچه بدن از متابولیسم بیشتری برخوردار باشد ژل سریعتر جذب می‌شود و در نهایت از مدت ماندگاری آن کاسته می‌شود.

چه مقدار ژل باید به لب تزریق شود؟

مقدار تزریق ژل لب به عوامل مختلفی بستگی دارد و در همه‌ی افراد یکسان نیست. وضعیت لب‌ها و میزان برجسته شدن لب از عوامل تعیین کننده است که این مسئله بعد از مشورت با پزشک روشن می‌شود.به دلیل حساسیت این روش به بهترین پزشک تزریق ژل لب مراجعه کنید.

مزایای تزریق ژل به لب

بعد از تزریق ژل لب، بافت لب به خوبی فرم دلخواه شما را به خود می‌گیرد.
میزان حجم لب به خواست شما می‌تواند متغیر باشد.
مدت زمان تزریق ژل می‌تواند در طی چندین مرحله باشد تا شما به حجم دهی مورد نظر خود برسید.
ممکن است بعد از تزریق ژل برجستگی بر روی لب ایجاد شود که با این روش به راحتی برطرف می‌شود.
در برخی موارد می‌تواند اثرات و کبودی کمتری از دیگر روش‌های برجسته کردن لب داشته باشد.
در این روش واکنش آلرژیک بسیار نادر بوده و خیلی کم اتفاق می‌افتد.

معایب و مضرات تزریق ژل لب

معایب تزریق ژل لب بسیار ناچیز است. مطمئنا هیج یک از روش‌های زیبایی بدون عارضه نخواهد بود، ولی به طور کلی عارضه‌های ناشی از تزریق ژل بعد از چند روز از بین می‌روند. همچنین انتخاب پزشک و نوع برند ژل می‌تواند به شما در پایین آوردن احتمال عوارض جانبی تا حد زیادی کمک کند.

عمل تزریق ژل به لب برای چه افرادی مناسب است؟

روش تزریق ژل لب محدود به سن خاصی نیست و می‌توانند همه از آن استفاده کنند ولی بهتر است قبل از اقدام به این عمل پزشک را از بیماری‌های پیش زمینه‌ای خود مطلع سازید. همچنین پزشک خود را از حساسیت‌های ناشی از استفاده لیدوکائین و یا هرگونه داروی مصرفی مطلع کنید.

اقدامات مهم پس از انجام تزریق ژل به لب

به طور عوارض تزریق ژل لب ناچیز است ولی ممکن است تا چند روز در ناحیه لب خود تورم داشته باشید و یا با کبودی رو به رو شوید ولی با رعایت موارد زیر می‌توانید روند بهبودی خود را تا حد زیادی تسریع کنید.

اقدامات دوره نقاهت تزریق ژل لب:

بعد از انجام تزریق از کمپرس یخ استفاده کنید.
ظرف یک الی دو روز بعد از انجام تزریق ژل به لب، از انجام فعالیت‌های ورزشی سنگین خودداری کنید. زیرا ممکن است با افزایش گردش خون در بدن منجر به کبودی و یا تورم شود.
میزان آب مصرفی خود در طی روز را افزایش دهید و به اصطلاح بدن خود را هیدراته نگه دارید.
در صورت احساس درد از مسکن‌های تجویز شده توسط پزشک خود استفاده کنید.
تا ۲۴ ساعت بعد از انجام این تزریق از آرایش لب‌ها خودداری کنید.

هزینه تزریق ژل به لب

هزینه تزریق ژل لب به عوامل مختلفی از جمله پزشک، برند تزریق ژل لب و همچنین میزان دوز مصرفی بستگی دارد، ولی می‌توانید با تماس با مطب دکتر وقردوست و مشورت با پزشک از هزینه‌ی نهایی تزریق ژل به لب آگاه شوید. ولی حتما به این مسئله توجه کنید که تزریق ژل کاری تخصصی بوده و باید توسط پزشک متخصص انجام شود، پس با پرداخت هزینه‌ی پایین‌تر آن را انجام ندهید و سلامت خود را به خطر نیاندازید.

بهترین دکتر را برای تزریق ژل به لب انتخاب کنید
به دلیل حساسیت تزریق ژل لب توصیه ما به شما این است که از دکتر رضا وقردوست برای این عمل مشورت بگیرید تا از نتیجه‌ی آن رضایت زیادی را داشته باشید.

کلام آخر
ما در این بخش سعی کردیم که تمامی سوالاتی که ممکن است برای شما به وجود آید را پاسخ دهیم و به تفاوت تزریق ژل لب با سایر رو ها بپردازیم ، همچنین به شما برای انجام این تزریق ژل لب کمک کنیم.

و در آخر باز هم از شما تشکر می‌کنم که همراه ما بودید. همچنین می‌توانید تمامی سوالات خود را در بخش نظرات کامنت کنید تا در اولین فرصت به آن‌ها پاسخ دهیم.

امکان ارسال نظر وجود ندارد