دکتر وقردوست

بهترین جراح پلاستیک در تهران

بهترین جراح پلاستیک در تهران

یکی از تخصص های مهم در حوزه پزشکیف جراحی پلاستیک می باشد . این جراحی در قسمت های مخلف بدن می تواند به رفع مشکلات و یا جراحی زیبایی بپردازد. یک جراح پلاستیک می تواند تمامی فعالیت ها از جمله لاغری های موضعی، جراحی زیبایی صورت ، ترمیم و یا پچیوند پوست ، انجام پروتز ها و … بپردازد .

جراحان پلاستیک به انجام بسیاری از جراحی های زیبایی به منظور رفع نقایص و آسیب ها به بخش های مختلف بدن می پردازند. این جراحی ها از لیپوساکشن انتخابی گرفته تا تکنیک های انتقال پوست برای ترمیم آسیب های وارده به صورت بعد از آفتاب سوختگی و تصادفات متفاوت هستند ولی هر کدام از این جراحی ها نیازمند مهارت بالا و دانش بروز جراح می باشند. قبل از اینکه یک جراح پلاستیک گواهی و پروانه پزشکی جراحی را بگیرد نیاز است که ۸ سال در دانشکده پزشکی دوره جراحی پلاستیک را بگذراند.

دانشکده پزشکی

یک جراح پلاستیک ابتدا باید دوره پزشکی عمومی را بگذراند سپس قبل از آغاز جراحی پلاستیک حدود 5 سال نیاز به انجام دوره رزیدنسی را دارد. لازم به ذکر است که یک جراح پلاستیک قادر به انجام انواع جراحی سرطان ها، جراحی زیبایی شکم، جراحی زیبایی سینه، جراحی کودکان و … می باشد .

انواع جراحی های پلاستیک

برخی از جراحی هایی که توسط یک جراح پلاستیک قابل انجام است :

لیپوساکشن

برداشتن چربی های اضافه تنها در مدت چند ساعت آرزوی بسیاری از افراد می باشد . با انجام جراحی لیپوساکشن می توان تمام چربی های اضافه انباشته شده در قسمت ران، شکم، بازو، پهلو و … را حذف نمود. در طی جراحی لیپوساکشن پوست های اضافه برداشته می شود.

جراحی ابدومینوپلاستی

از دیگر روش های مناسب برای افرادی که چربی بسیار زیادی دارا هستند، انجام ابدومینوپلاستی است . در این روش چربی برداشته شده و ماهیچه ها سفت می شوند. در طی یک جراحی ابدومینوپلاستی، نیاز به برش زدن و بخیه است .

راه های ارتباطی با دکتر رضا وقردوست

شماره تماس منشی :09123366511         09120929195

آدرس مطب :  تهران- ونک – کوچه صانعی – ساختمان پزشکان نور – طبقه 3 – واحد 11

پیج اینستاگرام دکتر رضا وقر دوست

جراحی لیفت سینه یا ماموپلاستی

افرادی که سینه های افتاده دارند همیشه به دنبال راهایی از آن هستند، انجام ورزش و سایر روش ها بسیار زمان بر بوده و نتیجه دلخواه ممکن است حاصل نشود، جراح پلاستیک برای این افراد انجام ماموپلاستی را پیشنهاد می کند، با این روش می توان ظاهری مناسب برای فرد ایجاد نمود.

جراحی پروتز سینه

پروتز سینه و یا بزرگ کردن سینه به روش پروتز یکی از روش های محدود جراحی زیبایی بدن به شمار می اید . خیلی از افراد به دلیل مشکلات ژنتیکی ، گرفتن رژیم های غیر اصولی ، شیردهی و … که دچار سینه های کوچکی هستند می توانند با انجام این روش مشکل خود را رفع کنند. گاهی نیز این روش برای افرادی که به دلیل سرطان سینه، عمل تخلیه سینه انجام داده اند، پیشنهاد می شود.

سایر مقالات

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بهترین دکتر لیپوساکشن در تهران

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح پلاستیک در تهران

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *