دکتر وقردوست

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح زیبایی بینی در تهران 

گاهی اوقات در زمانی فراغت که در تالار های گفتگو، صحبت های بیماران جراحی بینی با یکدیگر را مطالعه می کنم با سوالی مواجه می شوم: بهترین جراح زیبایی بینی کیست؟ بهترین جراح بینی در تهران و ایران کیست؟ کمی که بین مطالب و پاسخ ها پایین تر می روم با پاسخ های متعدد و متاسفانه گاها دور از ذهن و خلاف واقعی مواجه می شوم.
بیماری می گوید: من نزد دکتر فلانی رفتم و خیلی کارش خوب بود… بیمار دیگری می گوید من برای جراحی بینی ام پیش دکتر فلان رفتم خیلی خوب بود. یک بیمار دیگر هم آمده و به تمام پزشکان جراحی بینی بد و بیرا گفته و در نهایت از جراح دیگری تعریف و تمجید کرده ! متاسفانه بسیاری از این مطالب و پاسخ ها توسط خود پزشکان جراح زیبایی بینی و یا دستیاران و منشی آنها نوشته شده است تا بیمار را به انتخاب پزشک مد نظرشان جهت دهند. بعضی وب سایت ها نیز برای این کار کارمند استخدام کرده اند و اسمش را گذاشته اند پرکن ! کارشان این است که خودشان سوال بپرسند و جواب دهند.

سرچ جهت یافتن بهترین جراح بینی در اینترنت

شما به عنوان بیمار و کاندید جراحی بینی نباید به خیلی از مطالب مندرج در اینترنت اعتماد کنید و باید همواره ویژگی های زیر را در انتخاب بهترین جراح بینی مد نظر قرار دهید:

ویژگی های جراح زیبایی بینی خوب عبارت اند از دانش خوب جراحی بینی، تجربه کافی در تعداد عمل ها، صداقت با بیمار در بیان واقعیات حین و پس از جراحی بینی. همواره توصیه من به بیماران این بوده که با مراجعه به وب سایت و یا مطب پزشک نمونه کارهای جراحی بینی وی را ببیند و حتی با بیماران به گفتگو بنشینند. البته حواستان باشد ممکن است با فردی مواجه شوید که در اکثر روزها بین بیماران می نشیند و دارای بینی زیبایی می باشد که همین هفته پیش نزد دکتر خوب جراحی بینی ما بینی خود را عمل کرده است.

چگونه بهترین جراح زیبایی بینی را پیدا کنیم؟

حقیقت این است که هیچ پزشک یا جراحی که برای همه مناسب باشد وجود ندارد. انتخاب یک جراحی پلاستیک خوب می تواند سبب یک تجربه فوق العاده و مثبت برای شما باشد، بنابراین به یاد داشته باشید که در انتخاب آن عجله نکنید. همچنین این تجربه بسیار شخصی است، بنابراین عمل موفق اطرافیان شما بدین معنا نیست که شما هم به طور حتم تجربه خوبی با آن پزشک خواهید داشت.

معیارهای متعددی وجود دارد که می توانید برای سنجش یک جراح استفاده کنید که مهم ترین هایشان را بررسی میکنیم:

  1. دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک یا گوش و حلق و بینی باشد
  2. نمونه کارهای پزشک
    از آنجا که چهره هرکس منحصر به فرد است جراحی پلاستیک زیبایی علاوه بر آموزش و دانش پزشکی نیاز به هنر است. یعنی بهترین جراح رینوپلاستی برای شما فردی است که سبک کار او مطابق با اهداف زیبایی شناسی شما باشد و بتواند درمان را با شرایط منحصر به فرد شما مطابقت دهد.و این یکی از دلایلی است که شما نمی توانید عبارتی مانند “بهترین جراحان پلاستیک نزدیک من” را در اینترنت جستجو کنید و نتیجه اول را انتخاب کنید. بنابر این عمل بینی بیمارهای سابق پزشک مورد نظرتان را با دقت بررسی کنید تا سلیقه و روش جراح را متوجه شوید
  3. کیفیت محل جراحی را بسنجید

بعد از انتخاب یک جراح مناسب دومین معیار مهم کیفیت کلینیک یا بیمارستانی است که در آن جراحی صورت میگیرد. استاندارد بالای تجهیزات و تیم درمانی بیمارستان در داشتن یک عمل موفق تاثیر بسزایی دارند.

راه های ارتباطی با دکتر رضا وقردوست

شماره تماس منشی :09123366511          09120929195

آدرس مطب :  تهران- ونک – کوچه صانعی – ساختمان پزشکان نور – طبقه 3 – واحد 11

پیج اینستاگرام دکتر رضا وقر دوست

هزینه جراحی بینی دکتر رضا وقردوست

با توجه به روش مورد استفاده فنوع بینی ( نیاز به جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی و … ) هزینه کلینیک و … بعد از معاینه در جلسه مشاوره بینی ، دکتر وقردوست هزینه را به شما اطلاع می دهد . همچنین می توانید برای اطلاع بیشتر از هزینه ها در دایرکت پیج اینستاگرام دکتر رضا وقر دوست سوال خود را مطرح نمایید و یا با شماره ۰۹۱۲۳۳۶۶۵۱۱ تماس حاصل نمایید .

سایر مقالات

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *